niedziela, 17 marca 2013

Lakier szybkoschnący Revlon Top Speed Hazy

Witajcie!
Jak każda kobieta uwielbiam mieć pomalowane paznokcie :) Chociaż nie cierpię samego procesu malowania to warto się "przemęczyć" z uwagi na efekt końcowy ;)
Dzisiaj chciałabym Wam pokazać jeden z moich ostatnio ulubionych lakierów. Jest to...

REVLON TOP SPEED HAZYProducent obiecuje...
Lakier Top Speed: Szybkoschnący lakier do paznokci. Delikatnie wstrząśnij buteleczkę. Nałóż jedną warstwę. Lakier wyschnie w ciągu 60 sekund.

Moje wrażenia
Paznokcie najpierw przypiłowałam standardowo u siebie na kwadrat, potem wypolerowałam i pomalowałam dwiema warstwami lakieru.
Jedna warstwa lakieru rzeczywiście wysycha bardzo szybko, myślę że tutaj obietnice producenta są spełnione. Ale z drugiej strony każdy lakier pomalowany jedną warstwą szybko schnie, więc bez żadnych moich zdaniem rewelacji ;) Kiedy pomalowałam drugą warstwę lakier wysychał nieprzeciętnie: po ok. godzinie czasu paznokcie były już z wierzchu suche, choć nadal trzeba było uważać na to, aby niczego sobie "nie odgnieść" ;) Stwierdzam więc, że w pewnym stopniu jest szybkoschnący.


Zdjęcia wykonane z fleszem.
Paznokcie bez top coat'u.

Uwielbiam szary odcień tego lakieru. Z początku byłam do niego negatywnie nastawiona, bo nie byłam przekonana czy taki lekki mglisty kolor będzie ładnie wyglądał na paznokciach. Jednak po pomalowaniu stwierdzam, że wygląda super :)

PS. Wiem, że nie było postu o podsumowaniu lutego, ale musicie mi to wybaczyć :( Mam tyyleee nauki na uczelni, że ledwo nadążam! :(


1 komentarz:

  1. Kolorek ładniutki, ale coś z tym szybkim schnięciem przekłamanie jednak.

    OdpowiedzUsuń