niedziela, 27 stycznia 2013

Tygodniowa pielęgnacja włosów

WITAJCIE!
Postanowiłam podzielić się z Wami moją pielęgnacją włosów w tym tygodniu. Staram się, aby każdy tydzień był inny, włosy lubią się przyzwyczajać ;) Oczywiście pewnie powinnam zamieścić ich zdjęcie, ale to nastąpi dopiero (po raz pierwszy!) w poście podsumowującym miesiąc styczeń :) Wtedy też pokaże Wam swoje włosy, ich stan po 3 miesięcznej naturalnej, włosomaniakalnej pielęgnacji :)

A teraz dzień po dniu, co robiłam w ostatnim tygodniu, żeby mieć piękne włosy (chociaż nie wiem kiedy dojdę do momentu, żeby stwierdzić że mam ładne włosy :D).yaacool-uroda.plPONIEDZIAŁEK

Nie myłam w tym dniu włosów. Nic nakładałam żadnych odżywek czy też masek. Wypiłam za to tradycyjnie szklankę herbatki z pokrzywy i szklankę wywaru z siemienia lnianego.WTOREK

Mycie włosów i odżywianie zewnętrzne: metoda OMO (O: odżywka ALTERRA, Granat i Aloes; M: szampon Babydream; O: odżywka TARA SMITH, Feed the Root).
Odżywianie wewnętrzne: herbatka z pokrzywy i siemię lniane.ŚRODA

Mycie włosów: brak.
Odżywianie zewnętrzne: maska BIOVAX odbudowa osłabionych włosów + proteiny mleczne (maseczka nałożona na całą noc).
Odżywianie wewnętrzne: herbatka z pokrzywy i siemię lniane.CZWARTEK

Mycie włosów i odżywianie zewnętrzne: metoda OMO (O: maska Biovax; M: szampon Babydream; O: TARA SMITH, Feed the Root).
Odżywianie wewnętrzne: herbatka z pokrzywy i siemię lniane.PIĄTEK

Mycie włosów i odżywianie zewnętrzne: metoda OMO (O: odżywka ALTERRA, Granat i Aloes; M: szampon Babydream; O: Isana z olejkiem z babassu).
Odżywianie wewnętrzne: herbatka z pokrzywy i siemię lniane.SOBOTA

Mycie włosów i odżywianie zewnętrzne: metoda OMO (O: nierafinowany olej kokosowy /nałożony na 4 godziny pod foliowy czepek i czapkę/; M: mieszanka szamponu Babydream i Folténe bez SLS-ów; O: balsam Mrs. Potter's z aloesem i jedwabiem).
Odżywianie wewnętrzne: herbatka z pokrzywy i siemię lniane.NIEDZIELA

Mycie włosów: brak.
Odżywianie wewnętrzne: herbatka z pokrzywy i siemię lniane.
 

Następnej notki możecie się spodziewać około środy lub czwartku, zależy od tego jak uporam się z sesją :( Ale mogę obiecać, że jedna z nadchodzących notek będzie wyjątkowa! :)


A jaka jest Wasza tygodniowa pielęgnacja? Też dbacie o różnorodność?

Miłego tygodnia!!2 komentarze:

  1. Ja nie bardzo eksperymentuję. Używam zazwyczaj już wcześniej sprawdzonych kosmetyków. Oczywiście kupuję i używam także kosmetyki których jeszcze nie przetestowałam. + fajna pielęgnacja . Uwielbiam OMO *.* PS. Wyłącz weryfikację obrazkową ;)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. OMO jest świetne, wcześniej myłam długość odżywką, a skalp szamponem, ale OMO mi teraz lepiej pasuje ;) PS. Dzięki za podpowiedź :*

      Usuń